Jesteś tutaj

Wirtualne biura

To proste i wygodne rozwiązanie dla Twojej firmy. Potrzebujesz adresu dla swojej firmy, a my Ci go dajemy. Jeżeli potrzebujesz adresu, który będzie przyciągał Twoich nowych klientów nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Rozwijaj swoją firmę bez ponoszenia zbędnych kosztów. Naszą ofertę kierujemy do firm zarówno dopiero rozpoczynających działalność i dysponujących niewielkim budżetem jak i do tych, którym zależy na zmniejszeniu kosztów obsługi biurowej. 

Zalety i korzyści dla Twojej firmy:
- adres siedziby firmy inny niż miejsce zamieszkania
- oszczędność czasu
- minimalizacja kosztów związanych z działaniem firmy
- wzrost elastyczności i swobody działania
- ograniczenie wydatków

Nie musisz wydawać co miesiąc sporych sum na wynajem biura, płacisz tylko mały czynsz najmu. Zaoszczędzone pieniądze będziesz mógł wykorzystać do rozwoju swojego biznesu. Oszczędzasz cenny czas. Będziesz posługiwał się rozpoznawalnym adresem blisko centrum miasta. W oczach klientów zyskasz większe zaufanie, podniesiesz prestiż firmy.

Budynki, które posiadamy są naszą własnością. Daje to poczucie bezpieczeństwa i przede wszystkim pewność, że nikt bez powodu nie wypowie Ci umowy najmu i nie narazi na dodatkowe koszty.

Na podstawie podpisanej z nami umowy możesz:
- używać naszego adresu jako adresu siedziby Twojej firmy w urzędach państwowych, KRS, Urzędzie Skarbowym, ZUS, Urzędzie Statystycznym czy też w banku. Może on być również wykorzystywany w Twoich materiałach reklamowych, promocyjnych, wizytówkach itp.
- wykorzystywać nasz adres dla celów korespondencyjnych w kontaktach z ww. urzędami i instytucjami oraz ze swoimi kontrahentami, klientami, dostawcami, odbiorcami. Dodatkowo otrzymasz od nas w wybranym przez Ciebie naszym biurowcu skrzynkę pocztową przy wejściu głównym z nazwą Twojej firmy.

Cena: 50,- zł netto przy płatności 600,- zł za 1 rok z góry