Jesteś tutaj

Sale szkoleniowe

Organizując wydarzenie branżowe w Katowicach, skorzystaj z najatrakcyjniejszej oferty na wynajem sali konferencyjnej. Każde nasze pomieszczenie wyposażone jest w:

 • klimatyzację,
 • projektory multimedialne,
 • szybki Internet WiFi.

Nasze sale szkoleniowe w Katowicach spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zapoznaj się z naszą ofertą. Dla osób planujących skorzystać z usług po raz pierwszy przygotowaliśmy specjalną promocję. Każda sala konferencyjna w Katowicach, w centrum miasta, zostanie dla Ciebie wynajęta za połowę ceny. Zorganizuj szkolenie lub konferencję i zapłać jedynie 400 złotych za całodniowy wynajem naszej największej sali konferencyjnej w Katowicach, w Centrum biurowo-szkoleniowym Moniuszki 7. Więcej informacji uzyskasz, dzwoniąc na jeden z podanych poniżej numerów telefonów:

Szczegółowe informacje o każdej sali szkoleniowej dostępne są poniżej. Wybierz pomieszczenie idealne na organizowaną przez Ciebie konferencję w Katowicach, a jej przygotowanie i catering pozostaw nam.

Zasady rezerwacji sal szkoleniowych oraz sal konferencyjnych w Katowicach

 1. Rezerwacja sali konferencyjnej w Katowicach dokonana telefonicznie musi zostać potwierdzona mailowo w ciągu 24 godzin. Adres potwierdzania i dokonywania rezerwacji: poczta@moniuszki7.pl.
 2. Anulowanie rezerwacji jest bezpłatne do 7 dni kalendarzowych przed datą wynajmu.
 3. Anulowanie rezerwacji do 3 dni kalendarzowych przed datą wynajmu wiąże się z obowiązkiem zapłaty 30% kosztów wynajmu.
 4. Anulowanie rezerwacji później niż na 3 dni przed rozpoczęciem wynajmu wiąże się z obowiązkiem zapłaty 100% kosztów wynajmu.
 5. Klienci wynajmujący po raz pierwszy salę szkoleniową w Katowicach, w naszym Centrum Moniuszki 7 są zobowiązani do dokonania przedpłaty w wysokości 100% kosztów wynajmu sali oraz minimum 80% szacowanych kosztów usługi cateringowej, najpóźniej na 7 dni kalendarzowych przed rozpoczęciem wynajmu.
 6. Pisemne zgłoszenie rezerwacji na adres mailowy podany wyżej jest jednoznaczne z akceptacją ww. zasad przez firmę lub osobę dokonującą rezerwacji.
 7. Podczas wynajmu sal konferencyjnych nie ma możliwości organizacji własnego cateringu lub skorzystania z innych firm zewnętrznych w tym celu. W Centrum Moniuszki 7 oferujemy pełne usługi cateringowe, które są do Państwa dyspozycji   
 8. POLECAJĄ NAS :

                           sale konferencyjne w katowicach                     sale konferencyjne w katowicach                                                                                                                                                                             

 

GALERIA ZDJĘĆ SAL KONFERENCIJNYCH

SALA NIEBIESKA

Sala niebieska o powierzchni aż 100 m2 bez problemu pomieści 50 osób. Wyposażona w stoły i krzesła, nada się jako sala konferencyjna podczas wydarzeń organizowanych w Katowicach. Koszt wynajmu wynosi 129 złotych za godzinę. Całodzienne korzystanie z sali niebieskiej kosztuje tylko 1099 złotych. W podanej cenie otrzymujesz dostęp do:

 • projektora multimedialnego z ekranem,
 • flipcharta,
 • bezprzewodowego Internetu,
 • systemu nagłośnienia sali,
 • laptopa z prezenterem za niewielką dodatkową opłatą.

Ustawienie stołów i krzeseł sprawia, że pomieszczenie sprawdzi się jako sala szkoleniowa. Sam budynek mieści się w Katowicach, w samym centrum, więc żaden z uczestników nie powinien mieć problemów z dojazdem.

Wynajem sal niebieskich w KatowicachSale szkoleniowe w Katowicach

SALA GRAFITOWA

Układ sali grafitowej o powierzchni 55 m2 czyni ją doskonałym miejscem do prowadzenia wykładów i prezentacji. Wyposażona jest w krzesła z pulpitami, przeznaczonymi dla 30 osób. Istnieje możliwość ustawienia stolików z krzesłami. Prezentowana przez nas sala konferencyjna znajduje się w ścisłym centrum Katowic. Do dyspozycji wynajmującego znajdują się urządzenia multimedialne, takie jak projektor z ekranem oraz flipchart do prowadzenia zajęć. Za niewielką dopłatą możesz wykupić dostęp do laptopa z prezenterem i systemu nagłośnienia. Koszt wynajmu wynosi 799 złotych za cały dzień lub 99 złotych za każdą rozpoczętą godzinę korzystania z sali.

SALA PIASKOWA

Sala piaskowa dedykowana jest dla organizatorów niewielkich konferencji lub szkoleń. Na powierzchni 45 m2 znajdują się stoły i krzesła przeznaczone dla maksymalnie 15 osób. Jeśli organizujesz niezbyt liczne spotkanie w Katowicach, to taka sala konferencyjna będzie dla Ciebie idealna. Wyposażona jest w projektor multimedialny z ekranem i flipchart, dzięki czemu bez problemu poprowadzisz każde zebranie – zarówno prezentację, jak i szkolenie. Piaskowa sala szkoleniowa wyposażona jest w klimatyzację i bezprzewodowy Internet. Koszty wynajmu są bardzo atrakcyjne, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest to centrum miasta. Cena całodniowej rezerwacji wynosi tylko 699 zł, a za godzinę 89 złotych.

SALA ZIELONA

Sala zielona wyposażona jest w stoły i krzesła dla 15 osób. Organizując niewielkie wydarzenie, nie musisz już rezerwować wielkiej sali szkoleniowej w Katowicach. Mimo niewielkiej powierzchni 45 m2 pomieszczenie jest wyposażone we wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak:

 • projektor multimedialny,
 • flipchart,
 • Internet bezprzewodowy.

Za niewielką dodatkową opłatą możesz wypożyczyć także system nagłaśniający oraz laptop z bezprzewodowym prezenterem. Koszty, które musisz ponieść, by ta sala konferencyjna była dla Ciebie dostępna podczas organizowania wydarzeń w centrum Katowic, są niewielkie. Całodniowy wynajem kosztuje tylko 699 złotych, a każda godzina to tylko 89 złotych.

SALA REKRUTACYJNA

Prowadzisz rekrutacje, ale brakuje Ci spokojnego miejsca do przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych z potencjalnymi pracownikami? Oferujemy Ci dostęp do sali o powierzchni 14 m2, która bez problemu pomieści 5 osób. Wyposażona jest w stół i krzesła, ale także projektor multimedialny oraz ekran, dzięki czemu bez problemu sprawdzisz umiejętności swoich kandydatów. Pomieszczenie jest klimatyzowane, nie musisz obawiać się nawet długich spotkań. Cena wynajmu całodniowego to tylko 399 złotych. Rekrutacyjna sala konferencyjna jest dostępna także przy rozliczaniu się godzinowym. Lokalizacja w Katowicach, w ścisłym centrum, sprawi, że nikt nie będzie miał problemów z dojazdem na miejsce.

SALA MODUŁOWA

Organizatorom dużych konferencji oferujemy dostęp do sali modułowej, która mieści aż 60 osób w układzie kinowym na łącznej powierzchni prawie 100 m2. Proponowana sala konferencyjna, doskonała na wszelkiego rodzaju imprezy w Katowicach, powstaje z połączenia dwóch mniejszych sal: grafitowej i piaskowej. Układ kinowy umożliwia zarówno przeprowadzanie prezentacji, jak i bardzo licznych szkoleń. Wynajem naszego pomieszczenia modułowego jest możliwy tylko w opcji całodniowej, za jedyne 1299 złotych.

NOWA STREFA SZKOLENIOWA - HOLE

CATERING

Decydując się na wynajem naszych sal konferencyjnych w Katowicach, możemy zaproponować także usługę cateringu dla Ciebie i Twoich gości. Do dyspozycji uczestników mamy dwa pomieszczenia: kawiarnię i salę cateringową Insomnia. Organizujemy:

 • przerwy kawowe,
 • serwisy kanapkowe,
 • przerwy obiadowe.

Podczas przerw kawowych podajemy różnego rodzaju napoje, ciasteczka i przekąski. Menu obiadowe możesz skomponować samodzielnie lub wybrać z przykładowej oferty. Na życzenie klienta mamy możliwość przygotowania także dań kuchni wegetariańskiej i wegańskiej. Cena dania głównego rozpoczyna się już od 30 złotych brutto. Nie ma możliwości samodzielnej organizacji cateringu.